Blog - Balıkesir Karesi 8 nolu Aile Sağlığı Merkezi

İçeriğe git

Ana menü:

* Esnek Mesai

Yayınlayan içinde Mesai Tabloları ·

21.09.2019 - 15.11.2019 arası tarihleri kapsayan esnek mesai çizelgesi düzenlendi. Karesi İlçe Sağlık Müdürlüğünca onaylanan çizelge ile Aile Sağlığı Merkezimiz Aile Hekimlerinin çalışma gün ve saatleri eklenen dosyalarda gösterildi. Çizelgeye ulaşmak için görsel üzerine, hekim çalışma listelerine ulaşmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.


* Soğuk Zincir

Yayınlayan içinde Personel ·


Aile Sağlığı Merkezimiz 2019 Yılı 4. dönem (01.10.2019 - 31.12.2019)  Soğuk Zincir Sorumlularını gösterir liste yayınlandı. Yayınlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.


* Anne Sütü

Yayınlayan içinde Makale ·
Anne sütü, yeni doğmuş bebeklerin gereksinimi olan tüm besinleri ilk 6 ay sağlayabilen en iyi besindir.
Genel olarak D ve K vitamini dışında anne sütünde bulunan vitaminlerin çoğu, istenilen düzeyde bulunmaktadır. Anne sütü düşük doğum ağırlıklı, prematüre ya da normal doğum ağırlığındaki bütün bebeklerin en üst düzeyde büyüme gelişmelerini sağlayacak* Selin TÜRKÖZ

Yayınlayan içinde Personel ·


Doğum Sonrası izni tamamlanan Aile Sağlığı Merkezimiz hemşirelerinden Selin Sevinç TÜRKÖZ'ün merkezimizdeki görevine döndü. İzinde olduğu süre boyunca görevini sürdüren Kübra Hemşire ise başka bir ASM'de göreve başlamak üzere Aile Sağlığı Merkezimizdeki görevinden ayrıldı.

Her iki hemşiremize görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyoruz.


* Esnek Mesai

Yayınlayan içinde Mesai Tabloları ·

01.07.2019 - 26.07.2019 arası tarihleri kapsayan esnek mesai çizelgesi düzenlendi. Karesi İlçe Sağlık Müdürlüğünca onaylanan çizelge ile Aile Sağlığı Merkezimiz Aile Hekimlerinin çalışma gün ve saatleri eklenen dosyalarda gösterildi. Çizelgeye ulaşmak için görsel üzerine, hekim çalışma listelerine ulaşmak için alttaki linke tıklayabilirsiniz.


* Soğuk Zincir

Yayınlayan içinde Personel ·

Aile Sağlığı Merkezimiz 2019 Yılı 3. dönem (01.07.2019 - 30.09.2019)  Soğuk Zincir Sorumlularını gösterir liste yayınlandı.

Yayınlanan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.


Eski gönderiler
İçeriğe dön | Ana menüye dön